Last games
W
|
|
|
|
H
|
|
|
H
|
|
|
H
|
|
|
H
|
|
|
D
|
A
|
|
|
|
|
A
|
|
A
|
A
|
|
|
H
|
|
H
|
|
L
|
|
H
|
A
|
|
H
|
|
|
|
|
|
A
|
|
|
|
A
|
Record 2. Division B 2024
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
4 |
2 |
2 |
- |
2.00 |
5:1 |
1.676 |
Away record |
3 |
- |
1 |
2 |
0.33 |
2:5 |
260 |
Overall balance |
7 |
2 |
3 |
2 |
1.29 |
7:6 |
1.069 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
First Round |
Wed Aug 2, 2023 |
3:30 PM |
A |
|
|
Rodina Media |
4-2-3-1 |
329 |
0:3 |
Second Round |
Wed Aug 23, 2023 |
3:30 PM |
H |
|
|
S. Kostroma |
4-2-3-1 |
2.385 |
7:6 on pens |
Third Round |
Wed Sep 13, 2023 |
2:00 PM |
H |
|
|
Tekstilshchik |
4-2-3-1 |
1.718 |
1:2 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sat Jul 22, 2023 |
1:00 PM |
H |
(10.)
|
|
Torpedo 2 (18.) |
4-2-3-1 |
2.000 |
1:0 |
2 |
Sat Jul 29, 2023 |
1:00 PM |
A |
(7.)
|
|
FC Tver (14.) |
4-2-3-1 |
250 |
0:2 |
3 |
Sun Aug 6, 2023 |
3:00 PM |
H |
(1.)
|
|
Electron (14.) |
4-2-3-1 |
2.000 |
1:0 |
4 |
Sun Aug 13, 2023 |
4:00 PM |
A |
(1.)
|
|
Znamya Truda (3.) |
4-2-3-1 |
600 |
0:0 |
5 |
Sat Aug 19, 2023 |
3:00 PM |
H |
(2.)
|
|
Dynamo 2 (10.) |
4-2-3-1 |
2.207 |
1:2 |
6 |
Sun Aug 27, 2023 |
8:00 AM |
A |
(6.)
|
|
Enisey 2 (15.) |
4-2-3-1 |
112 |
1:0 |
7 |
Sun Sep 3, 2023 |
3:00 PM |
H |
(7.)
|
|
Irkutsk (6.) |
4-2-3-1 |
2.021 |
0:1 |
8 |
Sat Sep 9, 2023 |
1:00 PM |
A |
(7.)
|
|
Zenit 2 S-Pb (1.) |
4-2-3-1 |
426 |
2:0 |
9 |
Sun Sep 17, 2023 |
2:00 PM |
H |
(10.)
|
|
Energia V. Luki (11.) |
4-2-3-1 |
1.456 |
2:1 |
10 |
Sat Sep 23, 2023 |
3:00 PM |
A |
(9.)
|
|
Torpedo Vlad. (17.) |
4-2-3-1 |
786 |
1:1 |
11 |
Sun Oct 1, 2023 |
1:00 PM |
H |
(10.)
|
|
Baltika-BFU (9.) |
4-2-3-1 |
1.483 |
0:1 |
12 |
Sat Oct 7, 2023 |
1:00 PM |
A |
(10.)
|
|
Zorkiy (9.) |
4-3-3 Attacking |
212 |
1:0 |
13 |
Sun Oct 15, 2023 |
1:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Zvezda S-Pb (10.) |
4-2-3-1 |
1.021 |
4:1 |
14 |
Sun Oct 22, 2023 |
1:00 PM |
H |
(9.)
|
|
DinSPb (8.) |
4-2-3-1 |
1.098 |
0:2 |
15 |
Sun Oct 29, 2023 |
1:00 PM |
A |
(11.)
|
|
Khimik Dzer. (1.) |
4-2-3-1 |
520 |
1:1 |
16 |
Sun Nov 5, 2023 |
11:00 AM |
H |
(10.)
|
|
Dinamo Kirov (5.) |
4-4-2 double 6 |
852 |
3:2 |
17 |
Sun Nov 12, 2023 |
12:00 PM |
A |
(10.)
|
|
Rodina-M Moscow (6.) |
4-4-2 double 6 |
96 |
1:1 |
Table section 2. Division B 2024