Last games
W
|
A
|
|
|
|
A
|
|
|
|
|
H
|
|
H
|
|
|
|
D
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A
|
L
|
|
H
|
A
|
H
|
|
H
|
H
|
A
|
A
|
|
A
|
|
A
|
H
|
|
Record 2. Division B 2024
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
3 |
2 |
- |
1 |
2.00 |
6:3 |
466 |
Away record |
4 |
- |
1 |
3 |
0.25 |
4:9 |
825 |
Overall balance |
7 |
2 |
1 |
4 |
1.00 |
10:12 |
671 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sun Jul 23, 2023 |
2:00 PM |
H |
(9.)
|
|
Rodina-M Moscow (6.) |
4-2-3-1 |
425 |
1:0 |
2 |
Sat Jul 29, 2023 |
1:00 PM |
A |
(9.)
|
|
Torpedo 2 (13.) |
4-2-3-1 |
210 |
2:0 |
3 |
Sun Aug 6, 2023 |
2:00 PM |
H |
(12.)
|
|
FC Tver (18.) |
4-2-3-1 |
493 |
1:1 |
4 |
Sun Aug 13, 2023 |
1:00 PM |
A |
(11.)
|
|
Electron (16.) |
4-2-3-1 |
726 |
1:4 |
5 |
Sat Aug 19, 2023 |
1:00 PM |
H |
(8.)
|
|
Znamya Truda (6.) |
4-2-3-1 |
177 |
1:0 |
6 |
Sun Aug 27, 2023 |
4:00 PM |
A |
(5.)
|
|
Dynamo 2 (10.) |
4-2-3-1 |
102 |
2:2 |
7 |
Sun Sep 3, 2023 |
2:00 PM |
H |
(5.)
|
|
Enisey 2 (13.) |
4-2-3-1 |
202 |
1:0 |
8 |
Sat Sep 9, 2023 |
1:00 PM |
A |
(4.)
|
|
Irkutsk (5.) |
4-2-3-1 |
4.300 |
2:1 |
9 |
Sun Sep 17, 2023 |
2:00 PM |
H |
(6.)
|
|
Zenit 2 S-Pb (1.) |
4-4-2 double 6 |
852 |
1:0 |
10 |
Sat Sep 23, 2023 |
2:00 PM |
A |
(4.)
|
|
Energia V. Luki (12.) |
4-4-2 double 6 |
250 |
0:2 |
11 |
Sun Oct 1, 2023 |
2:00 PM |
H |
(3.)
|
|
Torpedo Vlad. (17.) |
4-4-2 double 6 |
231 |
0:2 |
12 |
Sun Oct 8, 2023 |
3:00 PM |
A |
(4.)
|
|
Baltika-BFU (7.) |
4-2-3-1 |
165 |
2:1 |
13 |
Sun Oct 15, 2023 |
1:00 PM |
H |
(6.)
|
|
Zorkiy (8.) |
3-4-2-1 |
172 |
0:1 |
14 |
Sun Oct 22, 2023 |
1:00 PM |
A |
(8.)
|
|
Dinamo-Vologda (9.) |
4-4-2 double 6 |
1.098 |
0:2 |
15 |
Sun Oct 29, 2023 |
1:00 PM |
H |
(6.)
|
|
Zvezda S-Pb (13.) |
4-4-2 double 6 |
143 |
0:1 |
16 |
Sun Nov 5, 2023 |
12:00 PM |
H |
(6.)
|
|
Khimik Dzer. (1.) |
4-4-2 double 6 |
115 |
2:3 |
17 |
Sun Nov 12, 2023 |
11:00 AM |
A |
(8.)
|
|
Dinamo Kirov (5.) |
4-2-3-1 |
500 |
1:0 |
Table section 2. Division B 2024